تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۸۸ • چاپ کنید    

«تنها ایران می‌تواند مسائل جهان را حل کند»

محمود احمدی‌نژاد نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت که تنها ایران می‌تواند مسائل جهان را حل کند.

به گزارش ایرنا، آقای احمدی‌نژاد که امروز دوشنبه در جمع ۱۲۰ نماینده مجلس سخن می‌گفت، افزود که دولت نهم برای رفع «ضعف‌ها» در جهان «بسیج» شده و «مهم این است که مسیر درست را انتخاب کرده‌ایم.»

این برای چندمین بار است که رئیس جمهوری ایران از آمادگی دولتش برای رفع مشکلات جهانی خبر می‌دهد.

آقای احمدی‌نژاد، نهم آذرماه سال گذشته در جریان اجلاس سران سازمان خواروبار و کشاورزی سازمان ملل (فائو) در ایتالیا از آمادگی ایران برای «طراحی نظام عادلانه اقتصادی» در جهان خبر داده بود.

وی پیش‌تر در جمع مردم قم نیز گفته بود که دولتش باید برای اداره جهان خود را آماده کند.

با این حال منتقدان داخلی رئیس جمهوری ایران می‌گویند وی بهتر است به سامان دادن اوضاع «نابسامان» اقتصادی بپردازد، تا حل مشکلات مردم جهان.


همایش دانشجویان حامی احمدی‌نژاد

روزنامه جمهوری اسلامی که یکی از منتقدان عملکرد دولت محمود احمدی‌نژاد است، در شماره ۳۱ فروردین ماه سال گذشته نوشت: «دولت‌مردان باید به کار خود یعنی مدیریت کشور مشغول باشند و به این نکته توجه نمایند که اگر مشکلات مردم را حل کنند و در مدیریت کشور موفق باشند، ملت‌های دیگر مجذوب ما خواهند شد.»

مهدی کروبی دیگر نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در روز‌های گذشته انتقاد‌های تندی متوجه عملکرد دولت نهم کرده است، سال گذشته خطاب به آقای احمدی‌نژاد گفته بود: «نمی‌خواهیم شما جهان را مدیریت کنید. تو را به خدا به فکر گوجه فرنگی و مسکن مردم باشید.»

محمود احمدی‌نژاد در سال ۱۳۸۴ و با وعده آوردن پول نفت بر سر سفره مردم، قدرت را در ایران به دست گرفت.

وی برای دومین بار خود را نامزد تصدی پست ریاست جمهوری کرده است. سه نامزد رقیب آقای احمدی‌نژاد در سخنرانی‌های چند روز گذشته خود، انتقاد‌های تندی متوجه عملکرد چهار ساله دولت وی کرده‌اند.

احمدی‌نژاد در واکنش به این انتقاد‌ها گفته است که نامزد‌های انتخاباتی نمی‌توانند حرف‌هایی را که علیه دولت می‌زنند، ثابت کنند.

Share


در همین رابطه:
هشدار احمدی‌نژاد به نامزد‌های انتخابات

نظرهای خوانندگان

احمدی نژاد اینبار راست راست راست می گوید!! زیرا ایران اسلامی تنها مسئله ی جهان و البته این دیگران هستند که آنرا حل خواهند کرد. زیرا مردم ایران مع الصابرین هستند.

-- بدون نام ، May 25, 2009

ما تو ایران یک سرهنگ غزافی کم داشتیم که اون هم به حول و قوه الهی الان داریم...

-- بهادر ، May 25, 2009

در تصویر حامی احمدی نژادی پلاکاردی دارد که نوشته "ما توانستیم". هر چقدر فکر کردم نفهمیدم چه چیز قابل افتخاری را "توانسته اند"....
حالا هم که توانسته اند چرا نمی روند استراحت کنند؟

-- مهران ش ، May 26, 2009

خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست.

http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com

-- sheeva ، Jun 4, 2009

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)
-لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.
-کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و منتشر نخواهد شد.


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)