تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸ • چاپ کنید    
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی:

«دولت نان و آزادی را از مردم گرفته است»

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در آستانه نوروز، حوادث سال ۱۳۸۸ را یک «تراژدی» دانست و اعلام کرد که دولت احمدی‌نژاد، «هم آزادی را به محاق برده و هم نان را از سفره مردم گرفته است.»

این سازمان در بیانیه‌ خود، سال ‌جاری را سال «تقابل حماسه سبز آزادی و مردمسالاری، با خشونت و سرکوب بی‌رحمانه» دانسته و از مردم خواسته که خانواده‌های آسیب‌دیده از این تقابل را در نوروز فراموش نکنند.


سازمان مجاهدین در بیانیه خود افزوده که در آستانه سال نو، «خانواده‌های بسیاری در سوگ عزیزان خود داغدارند و تعدادی از جوانان، مظلومانه و گمنام در اسارت و حبس به سر می‌برند.»

در این بیانیه، به هواداران جنبش سبز توصیه شده که «با دیدار از خانواده‌هایی که عزیزی در بند دارند، از غم ایشان بکاهند و با کمک به خانواده‌های محروم، آنان را در شادی سال نو سهیم» کنند.

در بخش دیگری از این بیانیه همچنین، از تورم و گرانی «لجام گسیخته» و توقف و تعطیلی فعالیت کارخانجات و متعاقب آن بیکاری گسترده کارگران ابراز نگرانی شده است.

این سازمان افزوده که اعتراض‌های کارگران «در هیاهوی شعارهای تبلیغاتی عدالت‌پروری و محرومیت‌زدایی و صحنه آرایی‌های کاذب رسانه رسمی» گم شده است

این سازمان افزوده که اعتراض‌های کارگران «در هیاهوی شعارهای تبلیغاتی عدالت‌پروری و محرومیت‌زدایی و صحنه آرایی‌های کاذب رسانه رسمی» گم شده است.

بیانیه سازمان مجاهدین در شرایطی منتشر می‌شود که تنها چند روز به آغاز سال ۱۳۸۹ در ایران باقی مانده است.

ایران از خرداد ماه سال ‌جاری، شاهد بروز ناآرامی‌های گسترده‌ای بود که در اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفت.

در این اعتراض‌ها که با دخالت پلیس و نیرو‌های لباس شخصی به خشونت کشیده شد، بر اساس آمارهای رسمی، دست‌کم ۴۰ تن جان خود را از دست دادند.

Share/Save/Bookmark

نظرهای خوانندگان

البته آنچه را اصلاحطلبان تحمل می کنند، نتیجه ی دو خلاف است، خلاف اول خب بر می گردد به کارگاه جنایتی که خود روح الله خمینی پایه گذارش بود و تا حالا ادامه دارد! و خلاف دوم این است که خود جریانی که امروز قربانی جنایت است سی سال است که با آن همکاری داشته و دارد! شما فکرش را بکنید که اصلاحطلبان نه تنها در ترور ها و قتل عامها و شکنجه ها و تجاوز های این سی ساله ی مخالفین ساکت ماندند، بلکه حتا در قتل کسانی که به خود آنها نیز نزدیک بودند نیز سکوت کردند. یکی از آنها سید احمد خمینی ست!! و یکی از سکوت کنندگان خانواده ی خود خمینی ست! این مطلب را بخوانید و از خود بپرسید که آیا این یک خودکشی نیست!!!

آخرین سخنرانی احمدخمینی خطاب به خامنه ای بود
احمد خمینی را کشتند
تا رهبری خامنه ای در امان بماندسید احمد خمینی دومین فرزند پسر آیت‌الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود که در اسفند ۱۳۲۴ شمسی در شهر قم متولد شده و در ۲۷ اسفند ۱۳۷۳ خورشیدی در تهران درگذشت و در آرامگاه روح‌الله خمینی در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

احمد خمینی از خود سه فرزند به نام‌های حسن خمینی، یاسر خمینی و علی خمینی به جای گذاشت. پسر بزرگ وی سید حسن خمینی نام دارد که اکنون تولیت آرامگاه روح‌الله خمینی را بر عهده دارد. همسر او نیز آثار خمینی را جمع‌آوری کرده ‌است.

سعید امامی در رابطه با مرگ مشکوک احمد خمینی مطالب مهمی را در اعترافاتش عنوان نمود. از انتشار اعترافات او جلوگیری شد و بلافاصله با مهر فوق محرمانه از متن اعترافات در پرونده قتل ها خارج و به آرشیو محرمانه سازمان قضائی نیروهای مسلح منتقل شد.

برپایه اعترافات سعید امامی، مرگ احمد خمینی نیز توسط او و گروهش تدارک دیده شد. چون از دید امامی و فلاحیان و جمعی که وی از آنها با عنوان مقامات بالا یاد کرده است، سخنان احمد خمینی به شدت موجب نگرانی بود و مشاهده می شد این سخنان در سپاه و نیروهای حزب الله در اغلب ارگان ها، شک و تردید را نسبت به مشروعیت حاکمیت ایجاد کرده است.

قسمتی از اعترافات: وقتی باخبر شدیم که حاج احمد آقا در جلسات خصوصی به مسئولان نظام و حتی به ولایت امر اهانت می‏کند. آن را ارجاع دادیم و بلافاصله دستور آمد که همه رفت‌وآمدهای ایشان را زیر نظر بگیرید و از مکالمات و ملاقات‌های ایشان نوار تهیه کنید. ما هم بمدت یکسال همین کار را کردیم. متاسفانه حاج احمد آقا به راه یک‌طرفه بدی وارد شده بود که برگشت نداشت. وقتی دستور حذف حاج احمد آقا را آقای فلاحیان به من ابلاغ کرد مضطرب شدم و حتی به تردید فرو رفتم. دو روز بعد، همراه با آقای فلاحیان به دیدار آیت‌‏الله مصباح [یزدی] رفتیم، آقایان محسنی اژه‌ای و بادامچیان هم آنجا بودند البته بعدا حاج آقا خوشوقت هم از بیت رهبری آمدند آنجا و نظر جمع بر این بود که نباید به کسانی که با ولی امر مسلمین خصومت می‏کنند، رحم کرد.

نحوه قتل

سعید امامی همچنین گفته است:از آنجا که سید احمد خمینی قرص های مختلفی مصرف می کرد یافتن وسیله ای جهت از پای در آوردن او کار سختی نبود. با شناسايي داروهاي او ترتيبي داده شد كه يكي از قرصهاي او عوض شود و يك قرص با همان شكل و شمايل اما با دوز بالا و كشنده از همان دارو در ميان قوطي قرص او قرار گیرد . در شب حادثه مقتول مثل هميشه قرص هاي خود را خورده و آرام خوابيد و ديگر بيدار نگردید.

سعید امامی همچنین اشاره می کند که در طول سه روز بیهوشی احمد خمینی در بیمارستان ترتیبی داده شده بود که به هرشکل شده از خروج او از بیمارستان ممانعت شود، پس از مرگ علیرغم اصرار همسر ایشان نگذاشتیم پزشک قانونی دلایل مرگ ایشان را پیگیری کند و به همان اعلامیه تیم پزشکی اکتفا شد.

دکتر جمشید پرتوی، متخصص قلب و پزشک سید احمد خمینی نیز در ۱۰ دی ۱۳۷۷ در تهران و در منزل مسکونی‌اش کشته شد.

قتل احمدی خمینی پس از سخنرانی تند و گزنده ای روی داد که تیر ترکش آن متوجه علی خامنه ای بود. او در جمع عده ای که در حسینیه جماران به دیدارش رفته بودند گفت: «چرا ضعف مدیریت خود را به گردن امریکا می اندازید؟ نمیتوانید کشور را اداره کنید و این همه مشکلات را به بارآورده اید و همه را به گردن توطئه خارجی می اندازید.»

هفته نامه کم تیراژ و غیر معروف بنام "امید" متن این سخنرانی را منتشر کرد و با این انتشار تبدیل به معروف ترین و پرشمارترین هفته نامه وقت شد. نسخه هائی از آن را در بازار سیاه مردم تهیه کردند. عنوان بزرگ صفحکه اول این هفته نامه که برگرفته شده از سخنرانی احمدی خمینی بود، همچنان یکی از اسناد جمهوری اسلامی است


زنده باد جمهوری ایرانی!

-- بدون نام ، Mar 17, 2010

در ادامه ی سخن بالا بهتر است هر چه زودتر حسن خمینی و مادرش و برادرش و خانواده ی خمینی هر چه را راجع به قتل خمینی و قتل های دیگر مثل قتل لاهوتی و دیگران می دانند بگویند، فردا بسیار دیر خواهد بود!

-- بدون نام ، Mar 17, 2010

من در استانۀ تحویل ِ سال ِ نو ایرانی پیشنهاد ِ تازه ایی دارم.
چرا بهترین، دهنده ترین گفتمان را ارائه نمی دهید در سایت ِ رادیو زمانه.
صداقت شما در گرو این مهم است.
بگویید اگر ریگی در کفشتان نیست از بابت ِ این یقین ِ مردمی .
اکنون به صدقاتِ بهروزی به فرجام ِجنبش مردمِ ِ ایران به واقعیات بیشتر تمارز می کنید.
هدی رودسری

-- بدون نام ، Mar 17, 2010

بدون نام جان ممکن است نظری که داده ای خوب باشد ولی معنیش را من نمی فهمم لطفا به زبان ما بنویس تا فهمیدن کنیم.
در ظمن
زنده باد جمهوری ایرانی را بخاطر بسپار و برای همه بگو و در هر کجا توانستی بنویس.

چاکر ایران میهن هر دوتامان

-- بدون نام ، Mar 17, 2010

من در سفرهايم به ايران از اينور و آور ميشنيدم که احمد خمينی را کشتن. در آن زمان ولايت فقيه خدا بود و حتی شک کردن به خداوند گناهی کبيره کسی نميتوانست به خامنه ای شک کند. بعد داستان آيت الله بروجردی را در فيلم کوتاهی ديدم و قبل از اينکه دستگيرش کنند ميگفت که شما پاسداران مردم را چر اينقدراذيت ميکنيد؟ و صداقت و راستی آيت الله بروجردی فراموش شدنی نيست. ؛نجا بود که فهميدم خودی و ناخودی ندارد و آنکه حرف بزند خفه خواهد شد. در کتابرحسين بروجردی آتش زدن سينما رکس را به فرمان خامنه ای مانند داستان آقای امامی تعريف ميکند. من به عنوان دانشجو در کشوری بيگانه با ای جنايتکاران روبرو شدهام زمانيرکه 21 سال بيشتر نداشتم و دختری تنها بودم شب به در عقب خانۀ من آمدم با يک مرغ پخته برای سگ خانه و چون سگ پارس ميکرد پای سگ را با سنگ داغون کردند که مرد و دوباره به در حمله کردند و من هر چه جيغ ميزدم پنداری صدا از گلويم بيرون نميامد. و بعد فرار کردند طبق قانون اسلام اين جوانان انجمن اسلامی يکی يک زن هم در آن کشورها صيغه کرده بودند. در آن شهر که يکی از دور افتاده ترين نقاطدنياست اگر برويد کودکان دو رگۀ ايرانی را خواهيد ديد. با تشکر از آقا با کودکان صيغه اي. مردم دگر آگاه هستند اينه با خفقان ميخواهند چهرۀئ روحانی به ضحاک خامنه ای دهند. به آنهائی که تجاوز شده بايد گفت بيان کنيد چون شهادت اون سه چهار نفر دنيا را لرزاند. بايد و حالا بايد گفت. شاد باشيد.

-- بدون نام ، Mar 18, 2010

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)
-لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.
-کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و منتشر نخواهد شد.


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)