تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۸۸ • چاپ کنید    

فاطمه کروبی تهدید به افشاگری کرد

فاطمه کروبی می‌گوید که مهدی کروبی به خاطر افشای «جنایات کثیف» پس از انتخابات، تحت فشار و تهدید قرار دارد و در صورت ادامه این امور «جاهلانه»، «نکات گفتنی بیشماری» را با مردم در میان خواهد گذاشت.

اظهارات خانم کروبی یک روز پس از تجمع گروهی از هواداران آیت‌الله خامنه‌ای مقابل منزل مهدی کروبی که با «فحاشی» و شعار علیه کروبی، موسوی و خاتمی همراه بود، ایراد می‌شود.


حمله به ساختمان محل سکونت مهدی کروبی

روز گذشته (یکشنبه)، گروهی هواداران دولت که خانم کروبی آنها را «اراذل و اوباش» و «مواجب‌بگیر» معرفی کرده، با تجمع مقابل خانه کروبی، با پرتاب سنگ، شیشه‌های آپارتمان محل سکونت وی را شکسته و شعار‌های تندی سر دادند.

خانم کروبی گفت که این افراد با عنوان «خانواده شهدا» در حالی که پلیس تنها نظاره‌گر اقدامات آنها بود، اقدام به شعارنویسی و «فحاشی» علیه خانواده‌اش کرده‌اند.

روز گذشته، گروهی هواداران دولت که خانم کروبی آنها را «اراذل و اوباش» و «مواجب‌بگیر» معرفی کرده، با تجمع مقابل خانه کروبی، شیشه‌های آپارتمان محل سکونت وی را شکستند

این نماینده سابق مجلس افزوده که «در شرایط نابسامان اقتصادی کنونی، دولت مجبور به اجیر کردن مزدورانی شده که با مواجب دادن به آنها مقاصد خود را دنبال می‌کند.»

فاطمه کروبی اظهار داشته که «عده‌ای از افراد فاسد دولت، برای پنهان کردن فساد خود و غارت اموال بیت‌المال، در چند سال اخیر، از نام خانواده شهدا سوءاستفاده می‌کنند.»

مهدی کروبی نخستین فردی بود که در نامه‌ای به اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، از «شکنجه و تجاوز» به برخی بازداشت‌شدگان حوادث پس از انتخابات در بازداشتگاه کهریزک خبر داد.

فاطمه کروبی افزوده که «در شرایط نابسامان اقتصادی کنونی، دولت مجبور به اجیر کردن مزدورانی شده که با مواجب دادن به آنها مقاصد خود را دنبال می‌کند»

مقام‌های قضائی و دولتی، اظهارات آقای کروبی در خصوص «تجاوز» به بازداشت‌شدگان در کهریزک را رد کرده‌اند، اما سازمان دیده‌بان حقوق بشر در بیانیه‌ای تائید کرده که به گروهی از دستگیرشدگان در این بازداشتگاه تجاوز شده است.

فاطمه کروبی در ادامه اظهارات خود، با دفاع از آنچه که همسرش در مورد وقایع بازداشتگاه کهریزک بیان کرده است، گفت که وی به همراه مهدی کروبی برای «اعاده حقوق مردم»، آماده پرداخت هر هزینه‌ای است.

این نماینده سابق مجاس در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت که دو هفته پیش از این، عده‌ای در «پوشش ماموران امنیتی و به طور غیرقانونی با ارعاب نگهبان، وارد منزل» آنها شده‌اند که وزیر اطلاعات در جریان این موضوع قرار گرفته است.

وی در پایان، به «عقلای جریان حاکم» توصیه کرده که «دست از روش‌های بدوی» برداشته و اوضاع را از اینکه هست، «وخیم‌تر» نکنند.

Share/Save/Bookmark

نظرهای خوانندگان

من برای خانواده آقای کروبی متأسف و نگرانم. اين روش رژيم را که با روشهای غير دمکراتيک مخالفان خود را به سکوت دعوت ميکند محکوم است. اگر شما رئيس جمهور انتخاب ميکنيد مسئول حفظ سلامت تمام کانديداها هستيد. اگر حکومت پادشاهيست شما با اعمالتان روی شاه فقيد را سفيد کرديت. اين مشکل آقای کروبی به تنهائی نيست اين کارديست به پيکر تمام ايرانيان. هيچ کس برای رئيس جمهور شدن کانديد نميشود و کسی هيچگونه اعتراضی در برابر جنايات و تجاوزات اين آقايان نخواهد کرد. خانواده کروبی لحظات سختی را ميگذراند. از دور برای اين آزادمنشان آرزوی آرامش ميکنم. آفتاب پشت ابر نخواهد ماند. زمستان ميرود و روسياهی به زغالدان ميماند. خدايا دست اهريمنان را کوتاه کن!

-- jahan ، Mar 15, 2010

خا نم اگر می خواهی افشا کنی سعی کن دل همه را به دست بیاری یعنی سهم خو دتان را جدا نکنید چون مردم دلگیر میشند از یک طرف واز طرف دیگه دست طرف مقا بل باز میذاری تا جواب بده اخه در این سی سال اخیر هر چه شده البته که خوب نداشت وهمه اش بد بود همه باهم بود وبدون این کلمه خمینی ساخته امکان پذیر نبود.......

-- Hamid ، Mar 15, 2010

زنده باد زنان شیردلی که پابه پای مردان مبارزه میکنند و وظیفه خود را در مقابل نسل اینده ایران و دمکراسی در ایران انجام میدهند.
ما با همیم و ما بیشماریم
مرگ بر دیکتاتور

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

ادب مرد به ز دولت اوست
V

-- جنبش سبز ، Mar 15, 2010

دی شیخ با چراغ گشت همی گرد شهر
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست
گفتند یافت می نشود جسته ایم ما
گفت آنکه یافت می نشود آنم آرزوست
(مولانا)

-- جنبش سبز ، Mar 15, 2010

به دنبال كدامين قصه و افسانه مي‌گردی؟
در اين بيغوله رد پايی از ياران نمي‌يابی!
چراغ شيخ شدخاموش و اين افسانه روشن شد
كه در شهر ددان ميراثی از انسان نمي‌يابی!
(تورج نگهبان)

-- جنبش سبز ، Mar 15, 2010

حکومت عدل علی
یا
حکومت اراذل و اوباش ؟!

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

اینها برای تعطیلات عید برنامه ریزی کرده اند ؛ ولی بدانند که در روز "سیزده بدر" همه مردم ایران برای "گرامیداشت سر سبزی طبیعت و همینطور پاسداری از میراث کهن ایران" از خانه های خود بیرون می آیند و نیازی به مجوز شما هم ندارند.

-- ندا ، Mar 15, 2010

یکی خبر بده امروز دوشنبه ! تمام میادین شهر آماده باش هستند و مامور خیلی زیاده این ترسشونو نشون میده !

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

این رژیم دد منش با خودی سابقش اینطور میکند با مردم که نخودی هستند چه میکند

-- حسن ، Mar 15, 2010

جرم مردم شعور و اگاهيشان است.اما ابدا با اين بازيها مردم ما و رهبرانشان از ميدان بدر نخواهند شد.زنده باد ايران.زنده باد جنبش هميشه سبز ايران.مرگ بر ديكتاتور.

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

من نوکرتم کروبی

-- خرم اباد ، Mar 15, 2010

این هم رسم شده¡هی ميگن افشا ميکنيم¡ اگر چيزی هست چرا نميگين¡و چرا نميگين¡ از چی ميترسين¿
پس شما هم شفاف نيستيد.

-- fozoul ، Mar 15, 2010

ایشالا چهارشنبه سوری انتقام شما رو هم از ... می گیریم خانوم کروبی و خانواده محترم

-- علی ، Mar 15, 2010

ظاهرا ژنرال پتریوس امریکایی درست تشخیص داده بود!

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

ganom wa agaye karobi ma haam dar gareg az keshwar guda midanad ke delemon ba shumast drod baar sharafetanh

-- kia ، Mar 15, 2010

ناگفتنیها از یک رییس مجلس نمایندگان مردم ؟؟؟؟؟ انتصابی برای ٨ سال؟؟؟؟؟. کروبی و غیر کروبی و فاطمه و غیر فاطمه در این نظام فاسق هیچ فرقی ندارند ای ملت مغرور!!!!!!!!!! فاکثرو فیه الفساد !!!!!!!!

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

khanome karoobi shafafsazi konid, dar hich sharayeti shoma hagh nadarid ba mardom sadegh nabashid va penhankari koni. in harfe shoma khod neshnei az hamkarie mashroot darad.

-- laleh ، Mar 15, 2010

ای اوباش شما روح شعبان جعفری را سفید کردید ، اگر به آیه قران اعتقاد دارید ( که ندارید ) بدانید که ظلم هیچ وقت پایدار نمی ماند
و به زودی شما در مقابل وجدان خود و بعد در برابر خداوند باید جوابگو باشید
کاوه آهنگر

-- کاوه آهنگر ، Mar 15, 2010

هیچکدام از خانواده عزیز شهدا با این وحشی بازیها و بی ادبی های صورت گرفته در این 4 سال موافق نیستند ؛ در ضمن من به عنوان فرزند شهید از زحمات گذشته "مهدی کروبی"(رئیس بنیاد شهید) در سالهای دهه 1360 تشکر می کنم(در سالهایی که در دبستان "فرزندان امام" ، راهنمایی و دبیرستان "فتح" / هر سه از مدارس وابسته به "بنیاد شهید" در "خیابان پاسداران تهران" مشغول به تحصیل بودم) و حمایت خودم را از مواضع حق طلبانه و آزادی خواهانه امروز ایشان اعلام می دارم.

میثم . ت

-- فرزند شهید جنگ تحمیلی ، Mar 15, 2010

چرا جلوی خونه موسوی نمیرن ؟

-- neshanh ، Mar 15, 2010

متاسفانه فقر اقتصادی باعث شده که عده ای بی آبرو برای بدست آوردن لقمه ای نان دست به هر جنایت و کار ابلهانه و بچه گانه ای بزنند.
(دستخط ها و نوع شعار ها و کارهای انجام شده گویای همه چیز هست.)

-- بدون نام ، Mar 15, 2010

درود بر کروبی شیر مرد و خانواده مقاومشان
زنده باد جنبش سبز مردم شریف ایران

-- آرش کاوه ، Mar 15, 2010

این عکس‌العمل آقیان به لغتی است که به بیضه اسلام خورده. مثل این که خیلی درد داشته!!!

-- شرمنده از ۱۳۵۷ ، Mar 16, 2010

Ma nabayad dar barabar in vahshigariha sokoot konim. Bayad b har tarighi eteraz konim.
Karoobi chehreye nefrat angiz vali faghih ra az poshte mask dar avord.

-- mirza ، Mar 16, 2010

پترایس راست میگه حکومت اوباش.....

-- سعید ، Mar 16, 2010

درود بر خانواده کروبی شجاع خدا شما را حفظ کند همه اتیشها در دست دیکتاتور زمان خامنه ای ...است

-- جواد ، Mar 22, 2010

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)
-لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.
-کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و منتشر نخواهد شد.


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)