تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۸۵ • چاپ کنید    

برگزاري اولين نمايشگاه تجهيزات عكاسي

تهران كه از اول آبان‌ماه در موسسه فرهنگي هنري صبا و موزه هنرهاي معاصر تهران برگزار مي‌شود براي اولين‌بار با نمايشگاهي از خدمات و تجهيزات عكاسي همراه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري شهر، مجتبي آقايي دبير دهمين دوسالانه عكس صبح امروز با اعلام اين خبر در نشست مطبوعاتي اين دوسالانه گفت:‌ ما درصدد قطعي كردن اين بخش از دوسالانه عكس هستيم تا در كنار آثار ارايه شده در بخش نمايشگاهي، فعاليت هنرمندان در حوزه انتشارات و كتاب‌هاي عكاسي نيز آشكار شود و ظرفيت‌هاي سخت‌افزاري كشور را نيز مطرح كند.

وي در ادامه افزود: در اين دوره به فعاليت‌هاي پژوهشي نيز توجه ويژه‌اي شده و از چند ماه قبل از محققان ارتباطات و عكاسي خواستيم تا سخنراني‌هاي خود را مكتوب كنند و به دست ما برسانند. دوسالانه دهم همچنين با نشست‌هايي همراه خواهد بود كه مسوولان دوسالانه‌هاي قبلي در آن حضور خواهند داشت تا اطلاعات و تجربيات آنها مورد بررسي و استفاده قرار گيرد.

آقايي درباره ماه هنر عكاسي كه قرار است همزمان با دوسالانه برگزار شود و از اين پس به عنوان يك دوره زماني در طول سال براي معرفي اين هنر مورد استفاده قرار گيرد، گفت: در ماه هنر عكاسي ايراني بخشي از جامعيت ظرفيت‌هاي هنر عكاسي كشور به نمايش گذاشته خواهد شد.

به گفته دبير دوسالانه در اين دوره بيش از 15 هزار قطعه عكس از هزار و 909 هنرمند به بخش‌هاي ششگانه دوسالانه ارسال شد كه بيشترين عكس‌هاي رسيده در بخش خلاقه و مستند و كمترين آنها در بخش معماري است.

از روز اول آبان 417 عكس نهايي دوسالانه به نمايش گذاشته خواهد شد و روز 17 آبان نيز برگزيدگان اين نمايشگاه معرفي مي‌شوند.

Share/Save/Bookmark
نظرات بیان شده در این نوشته الزاماً نظرات سایت زمانه نیست.

نظرهای خوانندگان

I am a university teacher and have
a translated book
called light &lighting in photography . what should I do to present my book in this exhibition ? Mr Aghayi knows me .The book is 3 times published by Soroush.

-- ayafat seyed amir ، Oct 19, 2006

I am a university teacher and have
a translated book
called light &lighting in photography . what should I do to present my book in this exhibition ? Mr Aghayi knows me .The book is 3 times published by Soroush.
-- ayafat seyed amir ، Oct 19, 2006 در ساعت 03:29 PM


-- بدون نام ، Oct 19, 2006

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)
-لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.
-کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و منتشر نخواهد شد.


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)