تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۸۷ • چاپ کنید    

بررسی ۳۰ سال انقلاب ایران در لندن

بررسی تاثیرات اجتماعی و فرهنگی انقلاب ایران موضوع کنفرانسی است که روزهای پنجم و ششم ژوئن (۱۵ و ۱۶ خرداد) در دانشگاه سواس لندن برگزار می‌شود.

این کنفرانس بر روی جلوه‌های متضاد فرهنگی اجتماعی در جامعه ایران متمرکز شده است؛ تضاد میان سیاست فرهنگی رسمی حکومت در ایران و فرهنگ غیر رسمی که از طریق موسیقی، اینترنت، عکاسی، نقاشی و فیلم خود را نشان می‌دهد.

تضاد میان سنت‌های مذهبی و مدرنیته سکولار و میان تکنولوژی جدید و شیوه‌های کهنه زندگی، در طی ۳۰ سال انقلاب ایران از موضوع‌های مورد بحث در این کنفرانس است.


روز اول این کنفرانس بر روی مسائل اجتماعی و تغییر ارزش‌های اجتماعی پیرامون زنان و جوانان متمرکز شده است و روز دوم درباره جلوه‌های مختلف بیان فرهنگی از جمله در موسیقی رپ و وب‌لاگ نویسی بحث خواهد شد.

پروفسور آنابل سربرنی و دکتر معصومه طرفه از اساتید دانشگاه سواس، مسئولیت برگزاری این کنفرانس را به عهده دارند و سخنرانانی از ایران و نقاط دیگر جهان در آن شرکت خواهند کرد.

Share

نظرهای خوانندگان

با درود و خسته نباشید
ایا برای رادیو زمانه امکان تحت پوشش قرار دادن این کنفرانس وجود دارد؟زیرا برای من که پژوهشگر تاریخ هستم و امکان شرکت در این کنفرانس را ندارم بسیار ارزشمند خواهد بود.
با سپاس و شاد باش نوروز

-- روژان ایرانخواه ، Mar 16, 2009

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)
-لطفا به زبان فارسی کامنت بگذارید.
برای نوشتن به زبان فارسی می توانید از ادیتور زمانه استفاده کنید.
-کامنتهایی که حاوی اتهام، توهین و یا حمله شخصی باشد هرز محسوب می شود و منتشر نخواهد شد.


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)