رادیو زمانه

تاریخ انتشار مطلب: ۲۳ مهر ۱۳۸۵

آق محمود: ما حاضریم شما در راه سیاست‌های ما کشته شوید


آقوی احمدی‌نژاد شدیدا به خاتمی حمله کرد. آقو محمود گفت دولت قبلی به خارجیا نخ می‌داده و حال می‌داده و ...او گفت ملت ما از هیچ تهدیدی نمی‌هراسد و ما حاضریم شما در راه سیاست‌های ما کشته شوید!

گوش دهید و دانلود کنید


آقای رئیس جمهوری خطاب به منتقدین خود گفته است که وقتی با من حرف می‌زنید دهانتا را ببندید،کارشناسوی ما فعلا تو ای حرف حکیمانه ایشون موندن که منتقدین مگه از کجاشون باید حرف بزنن که صداشون به گوش رئیس جمهوری برسه و در عین حال دهنشونو بسته نگه دارن؟ جل‌الخالق! همچنین سخنگوی دولت اعلام کرد که حکم حکومتی عدم انتقاد از دولت صادر شده. گفته می‌شود تنها نمی‌شود از معصوم و صغیر و عقب افتاده ذهنی انتقاد کرد که دولت و شخص احمدی نژاد مطمئنا اولی نیست


با ادامه سیاست‌های عدم تعلیق دولت ایران، احتمال تحریم از سوی شورای امنیت تقویت شد. الهام منظورمون آقای الهامه اعلام کرد در صورت تحریم دولت ایران هیچ مشکلی نخواهد داشت، و دولت با ملت عزیز مطابق مصوبه ف.ل.م. ۱۳۸۵ برخورد خواهد کرد. ف.ل.م. مخفف فلان لق مردم است.


اکبر گنجی باز هم جایزه گرفت. کتاب رکورد گینس هم به اکبر پیشنهاد کرده هر چه زودتر به ایران برود تا رکورد اعتصاب غذای قبلی‌اش را بشکند. فعلا اکبر برای بازگشت مردد است چون به تازگی کسانی که آعتصاب غذا کرده‌اند تصادفا مُِرده‌اند یا سرشان به جسم سختی برخورد کرده است!


جایزه ادبی نوبل به یک نویسنده اهل ترکیه رسیده است نه آقای براهنی! آقای حسنی هم کاندیدای خبرگان نشده...حیف!

Share/Save/Bookmark

نظرهای خوانندگان

salam,nikahang-e-aziz
khodet bahalo in matlabetam bahal.

-- nooreddin ، Oct 13, 2006 در ساعت 08:00 PM

bowo damet garm
voy chengom
voy lengom
voy bowam sokht

-- فری ، Oct 13, 2006 در ساعت 08:00 PM

You are genius.

-- morteza ، Oct 14, 2006 در ساعت 08:00 PM

kheili bi mazze bud, chize jadidi nadasht, musikesh ham ke bad jur dozdide shode bud az ahanghaie kheili maruf

-- kks ، Oct 14, 2006 در ساعت 08:00 PM

kheili bahal bood

-- hamed ، Oct 15, 2006 در ساعت 08:00 PM