رادیو زمانه

تاریخ انتشار مطلب: ۱۹ مهر ۱۳۸۹

تصادف مرگبار مجری برنامه تاپ گير بی بی سی

top%20gear%20man.jpg
ريچارد هموند که اجرای برنامه موفق و پرطرفدار تلويزيونی تاپ گير( Top Gear) را در بی بی سی به عهده دارد، در يک تصادف اتومبيل مرگبار به هنگام ضبط برنامه خود به شدت مجروح شد. وی هم اکنون در بيمارستان شهر ليدز بستری است و در وضعيت خطرناکی به سر می برد.

برنامه تاپ گير، برنامه ای است که در آن اتومبيل های پرسرعت جهان معرفی و تست می شوند. ريچارد هموند که به همراه جری کلارکسن و جيمز می اجرای اين برنامه را به عهده دارد، غالبا در اين برنامه سواراتومبيل های با سرعت بالا می شود و آنها را تست می کند.

روز گذشته وی سرگرم تست اتومبيلی با سرعت 300 مايل در ساعت در منطقه الوينگتن در نزديکی شهر يورک انگلستان برای اين برنامه بود که اتومبيل او ناگهان از جاده منحرف شد و پس از چندين بار غلت زدن در ميان علف ها متوقف گرديد. يکی از شاهدان اين حادثه در گفتگو با خبرنگار اسکای گفت که آنها برای شکستن رکورد سرعت زمينی سرگرم تست آن اتومبيل بودند.

کوئنتين ويلسن مجری سابق برنامه تاپ گير نيز پس از شنيدن خبر حادثه در باره هموند گفت که او در کار خود بی نظير است و همتا ندارد. ويلسن همچنين گفت که هيچ فشاری از سوی بی بی سی برای قبول و انجام چنين عمليات خطرناکی وجود ندارد.
منبع خبر: اسکای نيوز

Share/Save/Bookmark

نظرهای خوانندگان

ايشالا كه زود خوب شه

-- بدون نام ، Feb 19, 2009 در ساعت 01:29 AM

خدا کنه زودتر خوب شه واقعا مجری خوبی هست

-- مریم ، Mar 18, 2009 در ساعت 01:29 AM

درکنار دو مجریه دیگه کامل است برنامه خیلی جالبی دارند

-- حمید ، Oct 11, 2010 در ساعت 01:29 AM

درکنار دو مجریه دیگه کامل است برنامه خیلی جالبی دارند

-- حمید ، Oct 11, 2010 در ساعت 01:29 AM