تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶ • چاپ کنید    

رکورد هشت ماهه بهای نفت شکسته شدبهای نفت خام سبک برنت دریای شمال روز جمعه از 70 دلار فراتر رفت و به بالاترین میزان در هشت ماه گذشته رسید.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بهای نفت خام سبک دریای شمال برای تحویل در ماه ژوییه به 70 دلار و 35 سنت رسید که از یکم سپتامبر سال 2006 تاکنون سابقه نداشته است.

کمی بعد، قیمت‌ها بر روی رقم 69 دلار 90 سنت ثابت ماند.

به گفته کارشناسان بازار نفت، مشکلات فنی در پالایشگاه‌های آمریکا و کمبود ذخیره گازوییل در تعطیلات تابستانی این کشور از جمله دلایل افزایش بهای نفت است.

نظرهای خوانندگان

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود...... ها ها ها

-- بدون نام ، May 18, 2007 در ساعت 05:14 PM

نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود...... ها ها ها... اینکه تقلیدی از راه و روش شورای نگهبان در ایرانه

-- بدون نام ، May 18, 2007 در ساعت 05:14 PM

پس راس راستی میخواد جنگ بشه.نفت گرون بشه ار نظر سیاسی یعنی جنگ این دفعه نوبت اخوند هاس عمامه مبارکشان را تا کنن بذارن تو بقچه شون برن جبهه بجنگند ما هم از کشور نگهداری می کنیم وقتی از جنگ اومدن کشورو تقدیمشون می کنیم.خدا یارشون باشه
باید حسابی قوت داشته باشن که شکر خدا دارن این چند ساله اینقد خوردندو خوابیدن که واسه 10 سالشون چربی اذوقه کردن . ما هم سعی می کنیم خودمون نخوریم هرچی داریم براشون ببریم تو جبهه بخورند و با شسطان بزرگ بجنگند و داد بزنند جنگ جنگ تا پیروزی انقد تو سنگر بمونند تا پیروز بشن و با سربلندی وافتخار بیان تو تهرون ما هم واسه شون جشن می گیریم بزن و بکوب میشه حسابی

-- غعفف ، May 18, 2007 در ساعت 05:14 PM

نظر بدهید

(نظر شما پس از تایید دبیر وب‌سایت منتشر می‌شود.)


(نشانی ایمیل‌تان نزد ما مانده، منتشر نمی‌شود)